Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/exywavbisx/domains/euro-lohn.eu/public_html/wp-content/plugins/qtranslate-x/qtranslate_frontend.php on line 497
euro-lohn.eu

O nas

Euro-Lohn jest to projekt Grupy kapitałowej Euro-Tax.pl SA

Euro-lohn Sp. z o.o.  skupia się na doradztwie w zakresie usług transgranicznych. Specjalizuje się w pomaganiu przedsiębiorstwom, które zainteresowane są rozszerzeniem swojej działalności na terytorium Niemiec lub Austrii.

Oferuje klientom usługi w zakresie rozliczeń pracowników oddelegowanych, doradztwa podatkowego, doradztwa gospodarczego, audytu, szkoleń lub uzyskiwania niezbędnych certyfikatów.

Euro-lohn  stawia sobie za zadanie wsparcie klientów firmy oraz przygotowanie indywidualnych rozwiązań. Równocześnie wciąż jest nastawione na powiększanie fachowej kompetencji i zdobywaniu specjalistycznej wiedzy. Od lat współpracuje z ekspertami na arenie międzynarodowej.

Grupa Kapitałowa Euro-Tax.pl S.A. od ponad 10 lat jest liderem polskiego rynku tworzenia i rozliczania deklaracji rocznych dla polskich migrantów w blisko 10  krajach UE.

Od 2006r Euro-Tax.pl zrealizowała ponad 300 tys deklaracji podatkowych i odzyskała dla swoich Klientów blisko 400mln zł zwrotów podatku  i zasiłków.

Wieloletnie współpraca z zagranicznymi urzędami skarbowymi oraz setki tysięcy obsłużonych i lojalnych Klientów są najlepszą gwarancją jakości jaką zapewnia Euro-Tax.pl SA.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ›